מי אנחנו

Layline Tech הוקמה ב- 2015 על ידי צוות מקצועי ויצירתי, עם מומחיות המבוססת על 30 שנות ניסיון בתחום הטכנולוגיה לארגונים, כולל פיתוח מערכות מידע, תמיכה בחידושים טכנולוגיים בתעשיה, ייצור, הפצה, לוגיסטיקה, קמעונאות וטלקום, בארץ ובעולם.
כל אלו, הביאו אותנו לאתר פתרון פשוט וגמיש, אותו אנו מציעים ללקוחותינו.


צוות לייליין בכנס של odoo

כשותף עסקי המוביל של Odoo בישראל (Odoo Gold Partner), אנחנו מיישמים מערכת אינטגרטיבית מתקדמת ומותאמת לעולם הדיגיטלי, מבוססת ענן, בטכנולוגית קוד פתוח, המביאה חידוש מרענן: פשטות, מודולריות וגמישות בהטמעה, עלות נמוכה וסיכון מצומצם. עשרות אלפי ארגונים בעולם כבר משתמשים במערכת.


אנו מתמקדים בביצוע פרויקטים בישראל ומחוץ לה, בתחומים:

  • תעשיה ולוגיסטיקה 
  • סחר אלקטרוני, קמעונאות וסיטונאות 
  • חברות שירותים וייעוץ 
  • הייטק וסטארט אפ

החברה שלנו כוללת מנהלי פרויקטים ומיישמים, אשר הינם מוסמכים כמומחי Odoo.

משרדי החברה נמצאים בעמק חפר קרוב לשפת הים. צוות נלהב ומחויב של צעירים, מאפשר מעבר מהיר למערכת זמינה, ידידותית ואמינה, בעלות אטרקטיבית.

אנו מציעים שילוב של חשיבה אסטרטגית, הבנה עסקית ומומחיות בתהליכים וטכנולוגיות של ארגונים. 


משרדי החברה נמצאים בעמק חפר קרוב לשפת הים. צוות נלהב ומחויב של צעירים, מאפשר מעבר מהיר למערכת זמינה, ידידותית ואמינה, בעלות אטרקטיבית.

מעל הכל … אנו נהנים מהדרך, בעוד אנו מקפידים להסתכל על הים על מנת שלא נפספס רוח טובה או גל מושלם ...

Previous Next

BOP Alliance

אנו מספקים ללקוחות בינלאומיים את התמיכה, הלוקליזציות והשירותים הטובים ביותר במסגרת השותפות הגלובלית שלנו.

כחלק מרשת Best Odoo Partners העולמית, שהינה שותפות עם מספר מומחים מובילים מקומיים של Odoo ליישום פרויקטים בינלאומיים, לייליין טק מרחיבה את מלוא הפוטנציאל של Odoo ומציעה ידע ומומחיות בלעדיים.

אנו גאים להיות חלק מ- BOP Alliance, שהיא הרשת הבינלאומית הטובה ביותר של Odoo Partners עבור לקוחותינו הגלובליים – במתן שירותי יישום, פיתוח ותמיכה הטובים ביותר לפרויקטים בינלאומיים.


map partners of odoo