אסטרטגיית IT

בניית מפת דרכים עבור טכנולוגיות המידע, התואמת את המטרות העיסקיות של הארגון. בחינת מערכות המידע הקיימות והנדרשות, הגדרת מבנה ארגוני ותהליכי עבודה. בחינת הסכמים ושיטות עבודה מול ספקי מיחשוב. ניתוח והתאמה של התקציב הפיננסי, מערך השירות ומדדים תפעוליים הנדרשים בהסתכלות לטווח ארוך.


          

ניהול ופיתוח תוכנה

פיתוח פתרונות ייעודיים ומשלימים בשיטות מתקדמות, בהתבסס על הקוד הפתוח של מערכת Odoo, על מנת להשלים פונקציונליות נדרשת מעבר למעטפת הפתרון או ממשקים למערכות קיימות.

         

טרנספורמציה דיגיטאלית   

ליווי ארגון במעבר עיסקי לעולם הדיגיטאל, משלב האסטרטגיה, דרך הגדרת תהליכים, בדגש על חוויית הלקוח בערוצים השונים, בחינת הכלים והפתרונות הנדרשים, וליווי ההטמעה והאינטגרציה עם המערכות והתהליכים הקיימים בארגון.  


          

ניהול וביצוע פרוייקטים מבוססי Odoo

הובלה והטמעה של פתרונות תוכנה ארגוניים מבוססי Odoo : ניתוח פערים, פרוטוטייפ, קסטומיזציה, סיוע בהסבת נתונים, בניית ממשקים, הדרכות, בחינות קבלה, עלייה לאוויר ותמיכה שוטפת.

          

ארכיטקטורה טכנולוגית

תכנון מערכת טכנולוגית, משלב הגדרת דרישות עסקיות, דרך Blue Print ועד לתוכנית מפורטת, פונקציונלית וטכנית, הכוללת אינטגרציות נדרשות וגיבוש תוכנית יישום.


       

מידע אנליטי

הובלה ובנייה של מערכות תובנה עסקית, ניתוח מקורות המידע, מחסן הנתונים, כלי ניתוח והגדרה של מסכי העבודה על פי מאפייני המשתמשים בארגון. ליווי והובלת הפיתוח של הפרוייקט והטמעתו בארגון.

תודה שהתעניינת בשירות שלנו 

הצוות שלנו כאן כדי להעניק לך שירות מקצועי
ולאפשר לך למקסם את הפוטנציאל העסקי